22 August 2013

#9

Jakiś czas temu pokazałam Wam żółty lakier z tej serii, a dzisiaj mam dla Was odsłonę kolejnego.
Tak jak z poprzedniego, tak i z tego jestem bardzo zadowolona. Dobrze się nakłada i dobrze kryje, wystarczy nałożyć dwie warstwy. Szybko schnie, więc nie musimy długo trzymać rąk z dala od czegokolwiek. Mimo gotowania, mycia czy sprzątania, lakier ładnie trzyma się na paznokciach. Zmywa się bardzo fajnie, szybko i nie farbuje płytki paznokcia. Do tego kolor śliczny, taki sam jak w butelce. Jestem bardzo zadowolona.

 Some time ago I showed you the yellow paint in this series, and today I have for you the next installment. As with the previous order and I am very happy. Well applied and well hidden, just two coats. It dries quickly, so we do not have long to keep hands away from anything. While cooking, washing and cleaning, paint nicely kept. Washes very good, fast and does not stain the nail plate. For this beautiful color, the same as in the bottle. I am very happy.
WIBO


10 comments:

 1. Ja w ogóle lubię lakiery firmy Wibo :) zarówno serię Trend Edition, jak i tą wspomagającą rośnięcie paznokci :) Ładny błękitny kolor. Ja zazwyczaj stawiam na koral, czerwień, róż, dzisiaj mam kobaltowe :)

  ReplyDelete
 2. no naprawdę świetny! :) a dodatkowym plusem jest szybko schnący ;] co jest najważniejsze :D

  ReplyDelete
 3. też mam niebieściutkie pazurki, kolor chyba identyczny :)

  ReplyDelete
 4. Śliczny kolorek lakieru ;-)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Masz szczescie do lakierow. Ja kupuje co jakis czas i niestety musze nakladac duzo warstw no krotko mowiac szczescia nie mam :-C Za to zachecilas mnie do kupna lakieru firmy WIBO ;-) Bardzo ladny i wyrazisty kolorek <3
  Pozdrawiam.

  ReplyDelete

Thanks for comments and following ♥
Please write in Polish or English.
Alice♥