11 August 2013

Watches

Ostatnio powiększyła mi się bardzo kolekcja zegarków. Wszystkie jednakowo uwielbiam i noszę na co dzień. Akurat tak się złożyło, że wszystkie są firmy PASOOJE.PLU mnie zawsze musi być zegarek na ręku. Jak go nie mam to czuję się dziwnie, bo tak się już przyzwyczaiłam, że nie potrafię bez nich funkcjonować. Zresztą łatwiej mi zerknąć na ręke, która jest godzina, niż do torebki po telefon, szczególnie jak jestem z dzieckiem. Pewnie niektórzy z Was złapią się za głowę i spytają po co mi aż tyle zegarków. A bo kobieta zmienny ma stan ducha każdego dnia, to i ma ochotę ubrać inny zegarek. Tak najlepiej do stroju. U mnie zawsze musi być pod ubiór, tak lubię i dobrze się z tym czuję. W sumie mam dziesięć zegarków, ale na pewno będzie więcej, bo co chwilę pojawiają się nowe. Kuszą mnie co rusz, a później zastanawiam się, który kupić.  

I recently expanded a collection of watches. All equally love and wear every day. . Just so happened that all are of PASOOJE.PLFor me, always has to be the watch on my wrist. If I do not have it, I feel srrange, because I get used to and cannot function without it. Besides it easier for me to look on my hand and check what time is it, than to bag for phone, especially when I am with child. Probably some of you caught your hads and ask why do I need so many watches. And because the woman has a variable state of mind every day, and she wants to wear a different watch. So it is the best for outfit. For me, it has to be always for outfit, that's how I like and I feel good with it. In total, I have ten watches, but there will be more, because there are new. Tempt me every now and I wonder which to buy.
Złoty i srebrny z cyrkoniami. Złoty jest nowy, jeszcze w foli, muszę mu bransoletę skrócić. Miałam już złoty ale z cyrkoniami. Sprzedałam go i kupiłam tym razem bez zdobień. 


Gold and silver with zircons. Gold is brand new, still in the film, I have to cut him a bracelet. I've had gold but with zircons. I sold it and bought this time without ornamentation.
Czerwony wąsy i kremowy z cyrkoniami.

Red mustache and creamy with zircons.
Sześć kolorowych typu jelly. Takie mi najbardziej przypadły do gustu. 

Six colored jelly type. That to me most appealed to.

13 comments:

 1. uwielbiam te zegarki sa swietne nie tylko ja widze zakladam pod kolor cos;]

  ReplyDelete
 2. Jaka piękna kolekcja :) Ja mam tylko jeden zegarek, złoty klasyczny więc noszę do wszystkiego. Zgadzam się, bez zegarka bardzo dziwnie.. :) Buziaki

  ReplyDelete
 3. wow! niezła kolekcja :)

  ReplyDelete
 4. Ale masz kolekcję! Zazdroszczę Ci, moimi faworytami są: biały, złoty, miętowy ;-)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. no śliczne te zegarki <3

  ReplyDelete
 6. ojacie, ja mam tylko 2 zegarki : D super kolory !

  ReplyDelete
 7. Zazdroszcze Ci tych wszystkich zegarkow !!!
  A dla mnie rowniez bez zegarka jak bez reki <3
  Imponujaca kolekcja
  Pozdrawiam
  Zosia C.

  ReplyDelete
 8. Rewelacyjny post Kochana,kolekcja robi ogromne wrażenie:)Śliczne zegarki na każdą okazję
  Pozdrawiam Serdecznie :)
  http://zocha-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. weronika em12 August, 2013

  Super kolekcja :) Tylko pozazdrościć :)

  ReplyDelete
 10. jej uwielbiam zegarki , ten z wąsami jest fantastyczny ! :)

  ReplyDelete
 11. spora kolekcja , strasznie mi się podobają , każdy , bez wyjątku :)

  ReplyDelete

Thanks for comments and following ♥
Please write in Polish or English.
Alice♥