29 April 2013

Wzorki

Miłego dnia !

Have a nice day !

26 April 2013

New shoes

W ciągu ostatnich kilku dni kupiłam nowe buty, które chciałam Wam pokazać. 

In the past few days I bought a new pair of shoes that I wanted to show you.

22 April 2013

Is this a cat on my dress?

Motyw zwierzęcy na ubraniu dopadł i mnie. Bardzo spodobała mi się ta sukienka. Nie dość, że ma fajny krój to jeszcze aplikację z kotem. A ja uwielbiam koty. A jak Wam się podoba? Macie podobne ubrania?


Animal print on clothes caught even me. I really liked this dress. Not only that, it has a nice fit, it has  the motif of a cat. And I love cats. How do you like it? Do you have similar clothes?

19 April 2013

Trzymaj Fashion

Biorę udział w konkursie Trzymaj Fashion z Allegro w kategorii KONTRAST. 
Trzymajcie kciuki ! :) 
Jeśli podoba Wam się moja stylizacja, to możecie klikać Lubię to! pod zdjęciem na stronie konkursowej. KLIK


I am taking part in the competition 'Keep Fashion' with Allegro in category CONTRAST.
Keep your fingers crossed ! :)
If you like my styling, you can click Like it! under the photo on the competition site. CLICK

16 April 2013

Sun is shining

W końcu doczekałam się ślicznej pogody! Wiem ileż można o pogodzie, ale długa zima zaczęła mnie dobijać i tęskno mi się zrobiło za ciepełkiem. Teraz na każdym spacerze z synkiem wyjmuje go z wózka i mały drepcze, jeszcze za rękę ale już niedługo sam pójdzie. Wspaniały widok jak taki maluch sam chodzi. A do tego mój jeszcze gada po swojemu i się śmieje. 
Niedzielne zakupy sobie odpuściłam, ale za to porobiłam mnóstwo zdjęć. Poniższe zrobione na balkonie, który mam w remoncie od jesieni i może go tej wiosny zrobimy. Tak więc spoglądajcie na mnie a nie na mój balkon.


Finally, a lovely weather! I know, how  often you can hear about the weather, but a long winter began irritate me, and I did yearn for warmth. Now every walk with my son, I take him out from the trolley and he walks, yet by the hand but soon he will go alone. Great view, as a little boy walks. And that's he still talking and laughing. I gave up from Sunday shopping, but I took a lot of pictures. The following taken on the balcony, which I have renovated in the autumn and maybe we finish it this spring. So look at me, not  my balcony.

13 April 2013

Neon

Sobota to dzień kiedy mogę trochę dłużej pospać, bo mój kochany mąż zajmuje się od rana synkiem. Niestety mój wypoczynek przerywany jest płaczem, wyciem, tuptaniem i gaworzeniem. Tak mój ukochany synuś potrafi swoją małą buźką wydać wiele ciekawych dźwięków. Niektóre są przewspaniałe, inne zabawne i urocze oraz bywają takie, od których włosy stają dęba. Tych ostatnich chcę słuchać jak najrzadziej..wiadomo. Tak więc jestem niewyspana. Miałam nadzieję, że chociaż będzie świeciło piękne słońce, ale niestety się rozczarowałam, widząc na niebie zbliżające się chmury deszczowe. Raz pada, raz nie pada. 
A teraz z innej beczki, jak to się mówi ;-)
Chcę się zapisać na siłownię, jest tylko jeden problem. Nie mam żadnych butów sportowych, nic kompletnie, pustka w tym temacie. Tak więc muszę najpierw kupić jakieś fajne trampki, bo legginsy i koszulka to się znajdą, na pewno. A potem marsz na siłownię po karnet i umówienie się na wyciskanie siódmych potów. Nie pytajcie się mnie czy mi się chce, bo mi się nie chce, ale muszę. Muszę koniecznie zrzucić 3kg, których nie mogę się sama pozbyć. A kilka lat temu chudnięcie nie było dla mnie żadnym problemem. Wszystko się zmieniło po ciąży, mój organizm zwariował. Wiele bym dała by być o kilka lat młodszą. Tak to jest, jak się jest dzieckiem to marzymy o tym aby jak najszybciej dorosnąć  A jak się jest już dorosłym to marzymy o tym aby być młodszym, albo chociaż żeby się czas zatrzymał. 

I wyszło słońce...na minutę.

I zdjęcia! Bluzka jest neonowa-pomarańczowa, ale aparat zrobił z niej różową, koralową --- coś w tym stylu. 

11 April 2013

New In

Jutro idę na zakupowe szaleństwo, a dzisiaj chciałam Wam pokazać moje nowe rzeczy. 
W końcu zakupiłam ramoneskę z ćwiekami, szukałam, szukałam i znalazłam idealną. Do mojej kolekcji doszły też dwie bransoletki, biała ze złotą sówką, jest urocza oraz miętowe ćwieki. Super będą pasowały do nowych zegarków, które możecie zobaczyć poniżej na zdjęciach.

09 April 2013

Which one?

Dzisiaj przygotowałam kilka zestawów, które mam nadzieję, że staną się chociaż dla niektórych z Was inspiracją. Który zestaw Wam się najbardziej podoba?
1.

04 April 2013

#4

Jest to jeden z lakierów stworzonych przez blogerki, kupiłam w sumie trzy i w domu zdałam sobie dopiero z tego sprawę. Dostępnych jest dziesięć kolorów, a ja wybrałam te:
by Siouxe - Electric Orange dodający energii pomarańcz z migoczącymi drobinkami
by Berndadetta - Zielona Fantazja żywa ekspresja, soczystego koloru zieleni
by Jamapi - Mary Rose neonowy mix czerwieni i różu

03 April 2013

New In

Trochę nowości kosmetycznych i biżuteryjnych. Lakiery neonowe i pastelowe marki Wibo oraz bransoletki po lewej zakupiłam w Rossmannie, a pierścionek i srebrną bransoletkę w Glitter. Mają tam teraz przecenę 75%, więc za bransoletkę zapłaciłam niecałe 13 zł. Pierścionek jest już z nowej kolekcji.