30 May 2013

White and coral

Każda rzecz z tej stylizacji ma w sobie coś złotego. Bluzka złoty zamek z przodu imitujący kieszonkę, spódnica z tyłu ma zamek. Buty mają noski złote a kopertówka złote zapięcie. Nawet zegarek i bransoletka czerwona mają dodatki złote. Tak więc biało-złoto-koralowa stylizacja wyszła. Jak Wam się podoba?

Every thing from the styling has something golden. The Blouse has gold zip imitating pocket at the front.  skirt has a zipper on the back. The shoes have a toe gold, and the clutch has gold buckle. Even the watch and red bracelet has gold accessories. So, white-gold-coral styling it is. How do you like it?

29 May 2013

#6

Wczoraj wieczorem...
Oglądam Ewę Farnę u Wojewódzkiego i od razu robię dla Was post. Nie jestem jej fanką, ale szanuje ją za jej świetny głos i ciekawą urodę. Sympatyczna jest. W każdym razie... poniżej znajdziecie na zdjęciach mój aktualny manicure. Biel, trochę szarego i trochę kropek. Tak mi się podobają te kropki, że zastanawiam się czy nie pomalować tak wszystkich paznokci. Myślę, że efekt byłby świetny, jak się skusze to na pewno Wam pokażę. Jak Wam się podoba?

Yesterday evening...
I am watching Ewa Farna in Wojewódzki show and I making a post for you. I am not a fan of her, but I respect her for great voice and interesting beauty. She is nice. Anyway, below on the photos you can find my present manicure. White, a little bit of grey and dots. So, I like the dots that I wonder if I would painted all the nails. I think the result would have been great, as it is surely tempt you to show you. How do you like it?

27 May 2013

Holiday

Tak było kilka dni temu.
Mąż siedzi obok mnie i ogląda jakiś mecz. Przepraszam on leży a nie siedzi. Ja tworzę post, bo nie mam ochoty oglądać piłki nożnej. Szczególnie, że nie znam tych drużyn. Wiem tylko, że są z Madrytu.
Byliście kiedyś w Hiszpanii? Ja niestety jeszcze nie, ale kiedyś na pewno tam pojadę. W tym roku nie damy rady jechać już na żadne zagraniczne wakacje, ale za to w przyszłym roku szykujemy się na Teneryfę. Już się nie mogę doczekać. Ostatni raz na wakacjach za granicą byłam dwa lata temu. Byliśmy z mężem w podróży poślubnej na Krecie. Było tak cudownie, że żałowaliśmy, że tylko tydzień. Tak więc mam rok na to aby poprawić swoją figurę, żebym później nie musiała się wstydzić na plaży czy przy basenie. 
A jakie są Wasze plany urlopowe?

That was a few days ago.
My husband is sitting next to me and watching a game. I am sorry he is not sitting.  I make the post, because I do not want to watch football. Especially that I do not know these teams. I only know that they are from Madrid. 
Have you ever been to Spain? Unfortunately, I have not, but I will go there for sure. This year, we will not be able to go abroad for holiday, but in the next year we are going to Tenerife. I cannot wait. The last time I was on abroad holidays it was two years ago. We have been with my husband for our honeymoon in Crete. It was so wonderful that we regretted that only a week. So this year I have to improve my figure, then I do not have to be embarrassed at the beach or by the pool. 
And what are your holiday plans?


24 May 2013

Must have

Moje must have na ten miesiąc.
Z tych rzeczy jak na razie zamówiłam tylko buty. Resztę będę szukać w sklepach.

My must have for this month.
From these things so far I ordered only shoes. The rest I will look in the shops.
białe dżinsy/white jeans  
biała bluzka, może być z koronką/white shirt, can be with the lace

22 May 2013

Spring look

Oglądajcie zdjęcia i piszcie co Wam się podoba a co nie. Mam nadzieję, że wszystko przypadło Wam do gustu. Taki wiosenny look.
Miłego dnia !

See the photos and write what do you like, and what not. I hope, that you would like it all. Spring look.
Have a nice day !

20 May 2013

Paski paski paski

Tę bluzkę kupiłam w zeszłym roku i ostatnio sobie o niej przypomniałam.Biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy, pasuje idealnie, a miałam ją zamiar oddać albo sprzedać. 

This shirt I bought last year and lately I remembered about it. Thinking about today's trend, it fits perfectly, and I wanted to give it back or sell it.

18 May 2013

#5

Pamiętacie trzy lakiery do paznokci, które stworzyły blogerki?
Pomarańcz już Wam pokazałam KLIK. A dzisiaj przyszedł czas na drugi kolor, czyli Mary Rose neonowy mix czerwieni i różu stworzony przez Jamapi. 

Do you remember the three nail polishes made by bloggers?
The orange I already showed you CLICKAnd now it's time for the second color, the Mary Rose Neon mix of red and pink created by Jamapi. 

16 May 2013

The Date

Tak byłam ubrana na randce z mężem. Na żywo efekt jest oczywiście lepszy, ale nie mam dobrego aparatu. Może kiedyś się takiego dorobię. Randka super. Byliśmy w kawiarni, potem kupiliśmy winko i do domu. Po drodze złapał nas grad. Był tak mocny, że aż musieliśmy się zatrzymać bo nic nie było widać. A hałas w samochodzie niesamowity. Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłam i mam nadzieję, że już się to więcej nie powtórzy. Winko było dobre......reszta wieczoru mile spędzona :P
Jak Wam się podoba czerń z dodatkami miętowymi? Bo mojemu mężowi bardzo :)

So, I dressed up for a date with my husband. Live the effect is of course better, but I do not have a good camera. Maybe one day I will have. Dating awesome. We were in the cafeteria, and then we bought some good wine and went home. Along the way, we was caught by the hail. It was so strong that we had to stop because I could not see anything. A noise in the car was strange. I have never before experienced this, and I hope that this not happen again. The wine was good ...... the rest of the evening pleasantly spent :P
How do you like black with extras mint? Because my husband very much.

14 May 2013

Strawberries with cream

Lato kojarzy mi się z truskawkami, malinami i borówkami. Te ostatnie lubię najbardziej. Często też piję koktajle z truskawek. Uwielbiam też lody z owocami i bitą śmietaną. Do tego polewa czekoladowa i jestem w niebie. Jakie są Wasze ulubione owoce?
A to prawie taka sama stylizacja jak post wcześniej. Zmieniłam bluzkę i torebkę. Wybrałam czerwień, bo to jeden z moich ulubionych kolorów. Która Wam się bardziej podoba?Summer makes me think of strawberries, raspberries and blueberries. The latter I like the most. Often drink cocktails with strawberries. I also love ice cream with fruit and whipped cream. Chocolate sauce for this, and I'm in heaven. What are your favorite fruits?
And this is almost the same styling as the post earlier. I changed my shirt and bag. I chose red because it is one of my favorite colors. Which one you like more?

12 May 2013

Into the sun

Ta stylizacja i następna będą różniły się od siebie tylko bluzką i torebką. Wystarczy niewielka zmiana aby  zmienić wygląd.

The styling and the next will differ from each other only in blouse and handbag. Just a small change to change the look.

08 May 2013

USA

Uwielbiam motyw amerykańskiej flagi. Kiedyś znalazłam śliczny sweter, ale niestety był strasznie drogi. Tak więc teraz mam koszulkę. Jest krótka, ale pod spód zawsze można założyć jakiś czarny top. Ja założyłam spodnie z wysokim stanem i czerwone szpilki. Jak Wam się podoba?

I love the theme of the American flag. Once I found a cute sweater, but unfortunately it was terribly expensive. So now I have a T-shirt. It's short, but at the bottom you can always wear a black top. I wore high-waisted pants and red high heels.  How do you like it?

06 May 2013

Stripes again

Uwielbiam paski. Dzisiaj zestawiłam je z delikatną miętą. Myślę, że efekt jest fajny. Zastanawiam się co jeszcze sobie kupić w paski, może sukienkę albo marynarkę.
Jak Wam się podoba?

I love stripes. Today I set pants with delicate mint. I think it is a cool effect. I wonder what else can buy with the stripes, maybe a dress or jacket. 
How do you like it?

04 May 2013

Red & Black


01 May 2013

Photo mix

 HAMBURGER Z FRYTKAMI/hamburger with french fries | MÓJ NOWY KUBEK Z SOWĄ/my new cup with owl
MILKA | CIASTO/cake