14 November 2015

#50

Okropne tragedie dzieją się na tym świecie, wczoraj do 2 w nocy oglądałam relacje z zamachów w Paryżu...cały czas nasuwa mi się pytanie: Po co? W imię jakiegoś boga? W ogóle tego nie rozumiem i chyba nie zrozumiem! Łączę się w bólu z rodzinami zabitych w tak okrutny sposób :( 

Piękne paznokcie wcale nie wymagają wizyty u kosmetyczki i zostawiania tam pieniędzy za usługę. Ja swoje zawsze robię sama. Stosuję żel, na który następnie nakładam wybrany lakier hybrydowy i ewentualnie przyklejam jakieś ozdoby. Zawsze jestem zadowolona z efektu, ponieważ idealnie mogę odzwierciedlić swoje wcześniejsze wyobrażenie. Tym razem użyłam dwóch lakierów- srebrnego i miętowego. Ten drugi niestety na zdjęciu nie wygląda tak fantastycznie jak w rzeczywistości, a jest naprawdę piękny. 
Znalazłam ostatnio bardzo fajny sklep internetowy http://importmania.pl/, oferujący przeróżne urządzenia, czy artykuły do domu, do biura, oświetlenie, urządzenia fitness, czy nawet akcesoria dla zwierząt. Mnie przede wszystkim najbardziej zainteresowały urządzenia kosmetyczne, jakieś masażery, scrubbery, urządzenia do galwanoterapii. Są tą urządzenia, które wspierają nas w walce z  okrutnym, znienawidzonym chyba przez większość kobiet cellulitem. Metod stosowałam już wiele, od najróżniejszych peelingów, kremów, poprzez masaże, aż do suplementów diety, które rzekomo w połączeniu z ćwiczeniami zwalczą skutecznie cellulit. Nigdy nie było wielkiej poprawy, dlatego przyznam, że kuszą mnie te urządzenia. Nie są jakoś bardzo drogie, ale z drugiej strony nie kosztują na tyle mało, żeby można je było wziąć w ciemno. Zastanawia mnie zatem, czy są warte swojej ceny, czy są skuteczne? Nie chciałabym się rozczarować. Może ktoś z Was zakupił takie urządzenie albo ma jakieś zdanie o nich?
lakiery hybrydowe ISABELLEnails.pl

7 comments:

 1. Hello,

  So beautiful ! :D

  Sarah, http://sarahmodeee.blogspot.fr/

  ReplyDelete
 2. The design is really cute!
  new post on : http://dimplekhadi.blogspot.com/2015/11/faux-fur-trend-3-how-to-wear-skirt-in.html

  ReplyDelete
 3. Musisz koniecznie napisać krok po kroku jak zrobiłaś te paznokcie. Są niesamowite! :)
  http://whatisinthehat.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Wow very nice!

  http://www.lauramacij.com/2015/11/fall-stories.html

  ReplyDelete
 5. Amazing nails ! :)
  please follow my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete

Thanks for comments and following ♥
Please write in Polish or English.
Alice♥